Dočasné omezení oddílové činnosti

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci v ČR se starosta Junáku Josef Výprachtický – José dne 10.3.2020 rozhodl vyhlásit dočasné pozastavení skautské činnosti (schůzek, výprav, vzdělávacích akcí) jako preventivní opatření proti šíření koronaviru. Náš oddíl toto opatření respektuje, děti sice virem nijak zvlášť ohroženy nejsou, ale jejich hromadné stýkání může pomáhat virus šířit v rodinách, a proto je od 11.3.2020 pozastavena činnost našeho oddílu do odvolání. Týká se to tedy především schůzek & výprav. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte volat nebo psát mně, nebo mému zástupci Tomáši Chmelovi – Bédovi. Na této stránce můžete očekávat další informace v závislosti na vývoji situace.

Případné další informace můžete najít zde: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/5029-koronavirus-info-pozastaveni-cinnosti

Děkuji,

Martin Laštovka – Máca

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..